Skip to main content

Tolminkiemio

Dirbant šiame bute reikėjo atnaujinti kiekvieną buto detalę tad mes UAB REMARSTA mielai įgyvendinome šį projektą

Vonios kambario darbai:

Kadangi reikėjo atnaujinti vonios kambarį iš pagrindų, pirmiausia buvo nuimta sena apdaila, nuimtos senos plytelės, išlygintos sienos lubos ir grindys, atlikti sienų tinkavimo darbai ir padengimas dekoratyviniu akmens mūro akcentu, taip buvo atlikti visi elektros instaliacijos darbai, galiausiai šiam vonios kambariui buvo įrengtos grindinis šildymas.

Taip mes atlikimo ir visus santechnikos darbus – įrengta nauja vonia su dušo kabina, kriauklės klozetas bei maišytuvai.

Kad būtų jauku ir patogu buvo įrengtas veidrodis su LED apšvietimu, taip buvo pakabintos lentynos ir rankšluosčių laikikliai, o įrengtas dekoratyvinis apšvietimas suteikia prabangos ir jaukumo.

Svetainė kambarys ir virtuvė:

Taip kaip ir vonioje pirmiausia mes pašalinome visą seną dangą, ir apdailą,  tam kad galėtume sukurti jaukius namus naujiems šeimininkams. Buvo pasirinktas šiuolaikinis skandinaviškas stilius, kuris pasižymi šviesiomis spalvomis ir natūraliomis medžiagomis.

Visi darbai buvo atlikti UAB REMARSTA komandos, kaip kad grindų klojimo, sienų apdaila, dažymo darbai, buvo įrengtos visos būtinos elektros instaliacijos, sumontuotas modernus ir stilingas apšvietimas. Atsižvelgiant į projektą, sudėtą įmontuojama buitinė technika, viryklė, mikrobanga, bei šaldytuvas. Taip noriu paminėti kad visi virtuvės baldai sumontuoti UAB REMARSTA komandos. Paskutiniame etape ant sienos buvo pakabintas televizorius, ir sumontuoti švietuvai.