Skip to main content

Apie mus

Mes esame „Remarsta“, statybos ir apdailos įmonė, kuri rūpinasi savo klientais ir jų statybų objektais. Jei jūs ieškote patikimos ir kokybiškos statybos ir apdailos įmonės, susisiekite su mumis ir mes pasiūlysime jums geriausią sprendimą!

„Remarsta“, statybos ir apdailos įmonė, kuri dirba jau daugiau nei 15 metų. Mūsų tikslas yra suteikti klientams kokybiškas ir profesionalias paslaugas, kurios atitinka poreikius ir lūkesčius. Mes siūlome platų paslaugų spektrą, nuo vidaus ir išorės tinkavimo, dažymo, glaistymo, šiltinimo, iki fasadų ir stogų apdailos, trumpai tariant statybos paslaugos nuo A iki Z. Mes dirbame su įvairių tipų būstais ir pastatais, nuo naujų statybų iki senų renovacijų. Mes taip pat konsultuojame ir bendradarbiaujame su klientais nuo projekto pradžios iki pabaigos, siekdami užtikrinti projekto įgyvendinimą pagal kliento poreikius.

Mes įmonės veiklą grindžiame esminiu principu „Visus darbus atliekame sutartu laiku ir to griežtai laikomės!”. Tai mums leidžia būti patikimais, organizuotais ir profesionaliais verslo partneriais. Mes taip pat vadovaujamės kokybės ir saugos standartais, naudodami profesionalią įrangą ir kokybiškas medžiagas, užtikrinančias ilgaamžišką ir estetišką rezultatą. Mūsų komanda sudaryta iš kvalifikuotų ir patikimų specialistų, kurie turi ilgametę patirtį ir nuolat tobulina savo žinias ir įgūdžius. Mes taip pat stengiamės būti lankstūs ir prisitaikyti prie kiekvieno kliento pageidavimų ir poreikių, siūlydami individualizuotus ir kūrybingus sprendimus.