Skip to main content

T19

Naujos statybos trijų kambarių butas kurį klientams įrengiame Vilniaus mieste. Tai dar vienas sėkmingas UAB REMARSTA projektas, tad norime pasidalinti ir su Jumis.

Kadangi butas buvo naujos statybos, tad pirmiausia buvo padarytos sienų pertvaros ir butas suskirstytas į atskirus kambarius: svetainė su virtuve, miegamasis ir vonios kambarys.

Atlikome tokius darbus kaip, grindų, sienų ir lubų paruošimas, glaistymas, dažymas, kurie yra būtini pradedant naujos statybos buto įrengimo darbus.

Grindys, kaip matyti iš nuotraukų, buvo panaudotos aukštos kokybės grindų dangą kuri sudėta gražiu raštu, kokybiška, gražu ir patvaru.

Sumontuoti virtuvės baldai kurie yra nestandartiniai, tačiau viską atlikom kruopščiai ir smulkmeniškai, tad ir rezultatas gavosi labai gražus ir puikiai derantis tarpusavyje.

Sumontavome modernią virtuvės įrangą, paslėpdami šaldytuvą ir indaplovę, tačiau išlaikėme praktiškumą.

Atlikome visus elektros darbus, jungiklių, šviestuvų montavimas, laidų sienose išvedžiojimas.

Vonios kambaryje išklojome plyteles, pakabinome veidrodį su LED apšvietimu, taip kad laidų visai nematyti, šalia dar įrengtos rozetės ir veidrodžio apšvietimo jungiklis, bei pajungta skalbimo mašina. Maišytuvai tiek vienoje, ir kriauklės įrengti tiesiai iš sienos, gražu ir estetiška.

Mūsų komanda tai pat pakabino visas užlaidas bei visų sienų dažymo darbus.